LV PL EN CZ DE EE FR IT RO RU
MENU

Par marku

OYAKATA - Ne bez iemesla tā tika nosaukts Japānas uzņēmuma AJINOMOTO zīmols. Tas nav bez iemesla, ka tika nosaukts Japānas uzņēmuma AJINOMOTO zīmols. Meistarība ēdienu un šķīstošo zupu ar nūdelēm receptūru izstrādē ir mūsu specialitāte. Mēs vēlamies dalīties ar to, kas ir vispopulārākais, kā arī visvairāk garšas intriģējošs tradicionālā japāņu virtuvē. OYAKATA produkti dod iespēju atklāt aizraujošu japāņu virtuvi, saskaņā ar saukli: "Japānas GARŠA. Oya!

OYAKATA ēdieni YAKISOBA tipa un četras vispopulārākās garšas: Japāņu Classic, Vistas Teriyaki, Beef Wasabi, Japāņu Curry, tiek piedāvāti krūzē ar inovatīvu vāciņu, kas speciāli projektēts, lai patērētajam nodrošinātu ērtību un vienkāršu produkta pagatavošanu japāņu stilā. Šķidrā mērce piešķir ēdieniem izteiksmīgu garšvielu un garšaugu aromātu kā arī nodrošina nūdeļu elastīgu tekstūru. OYAKATA produkti bagātināti ar gaļas un dārzeņu gabaliem.

OYAKATA zupas RAMEN stilā ar nūdelēm, ar populāru japāņu garšu: Chicken (vistas), Miso (sojas pasta), Soy Sauce (sojas mērce) un Pork (cūkgaļa)- ir pieejamas paciņās un krūzēs, atkarībā no garšas versijas. OYAKATA zupas dod neierobežotas iespējas iedvesmoties ar japāņu virtuvi, pašam pagatavojot zupu, salātu versijas izmantojot dažādas sastāvdaļas, piemēram: dārzeņus, garneles, gaļas gabaliem un tml. Iepazīsties ar mūsu receptūru priekšlikumiem Meistara receptūru sadaļā

LABU APETĪTI! ITADAKIMASU! いただきます!

IZVĒLIES SAVU GARŠU!

PAD THAI CHICKEN

Nūdeļu ēdiens, ko iedvesmojusi Taizemes virtuve, ar raksturīgu tamarind pastas un zivju mērci apvienojumā ar laima sulu un zemesriekstu pieskārienu. Aromātiskās garšvielas: koriandrs, ingvers uzlabo ēdiena austrumu raksturu.

LABU APETĪTI!
ITADAKIMASU!

KOREAN BARBECUE

Austrumu ēdiens ar nūdelēm, ko iedvesmojusi Korejiešu virtuve, ar raksturīgu grilētu liellopu gaļu saldā sojas un sezama eļļas marinādē ar pievienotu čili.

LABU APETĪTI!
ITADAKIMASU!

JAPANESE BEEF WASABI

Izteiksmīga liellopa gaļas garša ar pikanto wasabi (japāņu mārrutki) makaronu ēdienā ar mērci.

LABU APETĪTI!
ITADAKIMASU!

JAPANESE CURRY

Japāņu ēdiens ar karija garšu un čili piedevu.

LABU APETĪTI!
ITADAKIMASU!

JAPANESE CHICKEN TERIYAKI

Īsta japāņu vistas garša ar makaronu un teriyaki mērci.

LABU APETĪTI!
ITADAKIMASU!

JAPANESE CLASSIC

Klasiskais japāņu makarons ar sojas mērci, bagātināts ar aromātisko garšvielu maisījumu: ingveru, krustnagliņām un kanēli.

LABU APETĪTI!
ITADAKIMASU!

PORK RAMEN

Tradicionālā japāņu cūkgaļas buljons ar sezama un ingvera piedevu. Iedvesmots no japāņu ramen tonkotsu zupas.

LABU APETĪTI!
ITADAKIMASU!

CHICKEN RAMEN

p>Tradicionāls japāņu vistas buljons, bagātināts ar aromātiskā ingvera šķipsnu, sezama sēklām un kaltētiem dārzeņiem: maurloki, kukurūza, burkāni un puravi. Izbaudi RAMEN zupas garšu tieši no krūzes!

LABU APETĪTI!
ITADAKIMASU!

MISO RAMEN

Japāņu miso zupa bagātināta ar aromātiskām piedevām: sojas pasta, ingvers un čili. Viss ir papildināts ar žāvētiem dārzeņiem: kukurūza, burkāni un puravi. Izbaudi RAMEN zupas garšu tieši no krūzes!

LABU APETĪTI!
ITADAKIMASU!

SOY SAUCE RAMEN

Japāņu makaronu zupa ar raksturīgu sojas mērces garšu, bagātināta ar žāvētu dārzeņu maisījumu: maurloki, kukurūza, burkāni un puravi.

Izbaudi RAMEN zupas garšu tieši no krūzes!

LABU APETĪTI!
ITADAKIMASU!

CHICKEN RAMEN (bag)

Šī zupa apvieno UMAMI garšu, tradicionālais japāņu vistas buljons ar makaroniem. Ar ingveru, ķiplokiem un melnajiem pipariem, dekorēts ar sezama sēklām.

LABU APETĪTI!
ITADAKIMASU!

MISO RAMEN (bag)

Zupas bagātīgā garša tika iegūta pateicoties miso sojas pastai ar izteiksmīgām garšvielām: ingveru, melnajiem pipariem un čili.

LABU APETĪTI!
ITADAKIMASU!

SOY SAUCE (bag)

Tradicionālā japāņu makaronu zupa ar raksturīgu, intensīvu sojas mērces garšu ar kaltētiem maurlokiem un melno piparu piedevu.

LABU APETĪTI!
ITADAKIMASU!
KONTAKTĒJIES AR MUMS

AJINOMOTO POLAND SP. Z O.O.

1, KLIMCZAKA STR.

02-797 WARSAWPHONE: +48 22 460 00 70

FAX: +48 22 460 00 71WWW.AJINOMOTO.COM.PL

UZRAKSTI MUMS

Masz pytanie związane z konkursem lub chcesz zgłosić problem? Napisz do nas!
* pole obowiązkowe
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w powyższym formularzu będą wykorzystane wyłącznie do udzielenia odpowiedzi przez AJINOMOTO POLAND Sp. z o.o. na niniejszą akcję konkursową.
zamknij
zamknij Tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai realizētu pakalpojumus saskaņā ar Sīkdatņu politika .Tu vari norādīt nosacījumus sīkdatņu glabāšanai vai piekļuvei tiem Tavā pārlūkprogrammā.